Naše tipy na originální vánoční dárky
Kategorie: Zboží | 02.12.2013

Vymýšlíte, co letos zabalíte svým příbuzným a přátelům do dárkových tašek s vánočním motivem, ale nedaří se Vám vymyslet nic originálního? Připravili jsme pro Vás několik tipů, které obdarované i Vás zaručeně pobaví.

Taška na víno se hodí

Nosí Vám přátelé jako pozornost víno, které však musíte před otevřením ještě vychladit, protože nikdy nemá tu správnou teplotu? Chladicí taška na víno je ideální dárek pro ně, a zároveň i pro Vás. Polštářky uvnitř tašky vyplněné speciálním gelem se postarají o to, abyste si hned mohli připít na setkání.
Náš tip: Kupte do tašky rovnou lahvinku dobrého vína, vytvoříte tak velice stylový dárek.

Roztočte to s ruletou!

Ještě originálnější dárek představuje alkoholová ruleta. Vzhledem k tomu, že silvestrovské veselí následuje po Štědrém dni, můžete kolo štěstí už za pár dní pěkně roztočit. Variant hry existuje několik. Oblíbenou verzi představuje hra poloviční abstinent, kde podle pravidel musí hráč vypít panáka stojící na čísle, kde se kulička zastaví.

Golf na WC prospívá zdraví

Mnoho z nás má ve zvyku, číst si na záchodě noviny, což může být vzhledem k množství nepříznivých zpráv, které se v nich píší, jaksi kontraproduktivní. Hraní golfu naopak uklidňuje mysl a uvolňuje stahovače. Pokud Vám záleží na zdraví Vašeho golfisty, víte, co koupit.
Náš tip: Udělejte mu na stěně snadno dostupnou poličku na časopisy o golfu.

Netradiční způsob očisty

A na záchodě ještě chvilku zůstaneme. Toaletní papír s potiskem pětitisícovky doma jen tak někdo nemá. Dopřejte svým přátelům netradiční způsob očisty. Je libo jiná měna? Není problém utřít si pozadí dolarem nebo eurem. Jen pro zajímavost, k dostání je také daňové přiznání, anebo sudoku.

Odkud přiletělo víno?

Kdo chce svou návštěvu oslnit něčím výjimečným, tomu by se mohl hodit řetězový držák na víno. Tento luxusní designový doplněk totiž vyvolává dojem, že se lahev vína vznáší ve vzduchu. Je tomu skutečně tak? Po několika skleničkách vína si není nikdo tak úplně jistý.

Originální vánoční dárky pro ženy i pro muže nakoupíte v e-shopu www.obchod-s-darky.cz. Přejeme Vám krásné svátky a veselého Silvestra!

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.